O czym mogą świadczyć takie zaburzenia miesiączkowania?

Dzień dobry. Mam pewien problem. Otóż od 3 miesięcy mam kłopoty z miesiaczkowaniem. Wygląda to Tak, że dostanę miesiaczke (raczej plamienia) a po 14 dniach znowu dostanę Ale już taka bardziej obfita z dużymi skrzepami z krwi. Obie miesiączki trwają 5-6 dni. A później mam 1.5 miesiąca przerwy. Jestem po dwóch cieciach cesarskich. Po drugim dziecku miałam jeden zastrzyk antykoncepcyjny DEPO PROVERA. Oczywiście czekam już na wizytę u lekarza Ale trochę się martwię.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Należy wykonać dogłębną diagnostykę obrazowa oraz hormonalną u ginekologa aby zdiagnozować przyczyny Pani problemów. Pozdrawiam.