O czym mogą świadczyć wieczorne bóle brzucha w okolicach jelit?

Dzień dobry! Mam ostatnio wieczorne bóle brzucha z prawej strony z boku w okolicach jelit. Zaczęło się to od momentu kiedy kilka dni temu zjadłam winogrona i borówki na pusty żołądek i po chwili poczułam okropny ból właśnie z tej prawej strony i wszystko zwrocilam. Minęło kilka dni i nadal mnie pobolewa, głównie wieczorami.

Lek. Paweł Szadkowski

Gdyby bóle nie ustępowały, proszę się udać do lekarza pierwszego kontaktu, który Panią zbada i w razie konieczności zleci usg jamy brzusznej.