O czym mogą świadczyć zaburzenia widzenia, nudności, ból głowy po uderzeniu w głowę?

Dzien dobry karolina 21lat czwartek 06.09.2018rok bylam z synkiem na placu zabaw bieglam za synkiem az tu nagle walnełam głowa o metalowa rure w domku na placu zabaw w ten dzien nic mnie nie bolalo az do dzis 07.09.2018rok wstalam rano z wielkim bolem glowy i nudnosciami na oczy nie moglam patrzec dopiero jak wzielam proszek przeciw bolowy inburadin to przeszlo ale bol glowy powrocil i jak wstaje to musze powoli bo jest ciezko spojrzec na oczy i znowu mam nudnosci zapazylam sobie miete i pije co te objawy moga znaczyc i czy musze jakies badania zrobic bo troche zaczynam sie martwic bo mam male dziecko w domu i niechce zeby nic mi sie nie stalo prosze o szybkom odpowiedz na moje pytanie

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę pilnie udać się na SOR. Konieczne jest badanie i rozszerzenie diagnostyki.