O czym może świadczyć ból dolnej kończyny?

Witam mam 52 lata jestem kobietą. Od dwóch tygodni mam ból dolnej kończyny słyszę trzaski. Byłam u lekarza rodzinnego przepisał mi zastrzyki i stwierdził że będzie dobrze. PO ZAKOŃCZONYCH ZASTRZYKACH BÓL JEST TAKI SAM.

Lek. Paweł Szadkowski

Niestety pani opis nie pozwala na precyzyjną odpowiedź na pani pytanie. Konieczne jest poszerzenie wywiadu oraz dokładne badanie fizykalne. Sugeruję udać się do lekarza prowadzącego lub lekarza ortopedy w celu kontynuacji leczenia.