O czym może świadczyć ból głowy po prawej stronie?

Boli mnie głowa po prawej stronie i mam uczucie jakby coś od środka wypychalo mi czaszkę. Punktowo mam bolące te miejsca przy dotyku i nie mogę spać na tej stronie. Rezonans w porządku.

Lek. Paweł Szadkowski

Konieczne jest poszerzenie wywiadu i badanie fizykalne i neurologiczne, ew. dodatkowa diagnostyka w podstawowym zakresie (np. ciśnienie tętnicze, CRP, morfologia). Na pani miejscu udałbym się do lekarza neurologa i/lub laryngologa.