O czym może świadczyć ból klatki piersiowej podczas nabierania powietrza?

Mam 18 lat , ok. 175 cm wzorstu i ok. 64 kg . Od jakiegoś czasu gdy wciągam powietrze i napinam klatkę czuję ból w lewej piersi . Ból pojawia się potym jak się wysilam w pracy , podczas grania , gdy przez pare dni nie cwicze ani nic bolu nie czuje , ból wystepuje po wysiłku i trzyma sie kilka dni , teraz obecnie gdy pracuje codziennie to ciągle to czuję.

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnej oceny pana stanu klinicznego, poszerzenia wywiadu odnośnie do pana dolegliwości i wykonania podstawowej diagnostyki internistycznej m.in. w kierunku chorób sercowo-naczyniowych.