O czym może świadczyć ból nóg oraz odcinka lędźwiowego kręgosłupa?
Proszę o pomoc. Bardzo bolą mnie nogi i odcinek ledzwiowy. Na nogach właściwie mam bol neuropatyczny,który nie reaguje na leki przeciwbólowe. Rezonans kregoslupa L czysty,nerek usg ok. Wyczulam guz który sie przesuwa i boli nad doleczkiem Wenus ok 2 cm,i drugi po przeciwnej stronie symetrycznie 2 cm.Rodiznny wyslal do chirurga,chirurg nie ma pojęcia co to jest . Zlecił mi usg tkanek miekkich.Bardzo się martwię że to miesak.Czy występują one symetrycznie? Nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji. Problem zaczął się rok temu z nogami,i tak samo bolały mnie ledzwia lecz nigdy nie wyczulam tych guzów.Nie wiem czy urosły,czy nie.

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
Na podstawie pani opisu niestety nie da się określić charakteru zmiany w okolicy lędźwiowej. Symetryczne występowanie dwóch ognisk było by raczej nietypowe dla takiej zmiany. Najlepiej jeśli dokończy pani diagnostykę zaleconą przez chirurga.