O czym może świadczyć ból ucha, osłabienie i nudności?

dzień dobry jestem kobietą ma 20 lat. Od 4 dni boli mnie ucho, jestem osłabiona, mam nudności. Od 3 dni stosuję krople ototalgin które nie pomagają. Dodatkowo zaczęłam czuć wodę jakby mokro w tym uchu. Chciałam zapytać czy to może być zapalenie ucha? czy coś innego ? czy powinnam z tym udać się do lekarza?

Lek. Paweł Szadkowski

Może być to zapalenie ucha i jeśli objawy nie będą ustępować, proszę się udać do lekarza.