O czym może świadczyć bolące ramię?

Od około dwóch lat od czasu do czasu pobolewa mnie ramię (obszar mięśnia czworobocznego). Ból występuje tylko po lewej stronie, w różnych stałych czynnościach(siedzenie w pracy, leżenie - nie przy wykonywaniu obciążających czynności). Ból przypomina "parzenie" i pieczenie - podczas jego trwania nie mam ograniczonych zakresów ruchów.. Trwa kilka dni i przechodzi samoczynnie (czasem stosuję Traumon). Jestem młodą kobietą (28 lat) i mam pracę przy komputerze.

Szanowna Pani, jeśli ból trwa już 2 lata to dawno powinna się Pani zgłosić chociażby do lekarza rodzinnego, przez internet nie pomogę