O czym może świadczyć czarny strupek w okolicach pęcherza?

Witam. Mam takie pytanko. Od jakiegoś 1,5 miesiąca mam czarny jakby strupek na brzuchu w okolicach pęcherza. Nie chce to odpaść i napewni nie jest to żaden kleszcz ani nic z tych rzeczy. Wookół tego strupka jest zaczerwienienie. Czy to coś groźnegi? Dodam jeszcze ze mam w innych miejscach dużo czerwonych plamek na ciele zwłaszcza na tłowiu. Czy to może być czerniak lub jakaś inna choroba skóry?

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję wykonać badanie morfologii krwi z rozmazem ręcznym oraz udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu oceny zmian i interpretacji klinicznej badań (ew. pokierowaniem dalszą diagnostyką).