O czym może świadczyć drętwienie prawej stopy oraz zaburzenia równowagi?

Witam, mam 33 lata i od miesiaca pojawilo sie dretwienie prawej nogi glownie stopy, stracilam tez czucie na jakis czas az do kolana (mialam trudnosci z chodzeniem) ale teraz skupilo sie znow na samej stopie. Dodatkowo kilkakrotnie stracilam rownowage raz sie nawet przewrocilam. Dodatkowo towarzyszy mi pulsujacy bol glowy - prawej polkuli ktory przychodzi i odchodzi. Neurolog stweirdzil ze mam neuropatie ale poziom witaminy B12 mam 400 czyli prawidlowy czy to nie wyklucza neuropatii?

Szanowna Pani
Drętwienie jednej stopy może świadczyć o zmianach w kręgosłupie lędźwiowym jednak neuropatie można stwierdzić na podstawie badania odruchów. Wskazane badanie obrazowe kręgosłupa lędźwiowego, pozdrawiam.