O czym może świadczyć drganie powieki?

Witam. Od około 5-6 tygodni mam drganie powieki , kilka razy w ciągu dnia mimowolnie drga, drganie pojawia się również po tym jak zacisnę oczy a po chwili przechodzi. Suplementuje magnez już od 1,5 -2 miesięcy więc raczej nie jest to niedobór tego pierwiastka. Również pojawia się drganie (1-2) razy dziennie mięśnia znajdującego się pomiędzy oczami. Boje się że to może być coś poważnego. Powinnam zgłosić się do lekarza? Jeśli tak to jakiego? Pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Warto zadbać o odpowiednią ilość odpoczynku (snu), zminimalizować w miarę możliwości stres i stosować dobrze zbilansowaną, zdrową dietę. Jeśli to panią niepokoi, a objawy będą się utrzymywać może pani skonsultować się z lekarzem neurologiem.