Ocena nastroju, Psycholog; MRI DO INTERPRETACJI KLINICZNEJ, po badaniu, z wynikami i CD ;
Ważny PACJENT i objawy, wywiad! C ; Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, ocena stanu ogólnego, kręgosłupa, innych obciążeń Ważny stan ogólny, tryb życia, rodzaj pracy, nastrój
Pozdrawiam i zapraszam

Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
Pana dolegliwości mogą być wynikiem podrażnienia opłucnej (tzw. ból opłucnowy). Jeśli nie ma pan innych objawów i był pan badany przez lekarza nie ma raczej powodu do niepokoju.