O czym może świadczyć krwawienie po pettingu?

Witam. Pisze z takim nietypowym problemem i jest mi troche wstyd. Krępuje sie. Otóż chodzi o to że mój narzeczony robił mi palcówke i w pewnym momencie wyciągnął palce i były całe we krwi. Dodam również że mieliśmy przerwe dwu tygodniową bez seksu i bez takich zabaw. Ta krew może być przyczyną takiej przerwy czy coś sie dzieje z moim organizmem?

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli nie było to krwawiene miesięczne, najpewniej uszkodził mechanicznie nabłonek i doszło do krwawienia. Gdyby objawy się powtórzyły i Panią niepokoiły, proszę się udac na wizytę do lekarza.