O czym może świadczyć nieprzyjemny zapach krwi miesiączkowej?

Podczas miesiączki przez pierwsze 2 dni krew jest jasno czerwona. Gdy usiądę na toalecie to widzę jak wycieka krew z fragmentami tkanki (takie jakby niteczki). Dość często okres nieprzyjemnie pachnie, A podpaski zmieniam często. Czy wszystko jest w porządku? Okres mam co 28 dni. Trwa ok 7 dni. Na początku jest krwawienie, A 3 ostatnie dni to tylko płomienie.

Lek. Paweł Szadkowski

Z Pani opisu wydaje się, że wszystko jest w porządku. Może Pani częściej w ciągu dnia się podmywać.