O czym może świadczyć opuchlizna i stan zapalny po urazie palca?

kości ze starego urazu które sie juz pewnie zrosło. Byłem raz na ostrym dyżurze ale nie bylo potrzeby gipsu i operacji wiec sie mnie szybko pozbyto.  Jak uda mi sie zgiąć palec do połowy to już jest nieźle bo opuchlizna tylko lekko zeszla ,ale zazwyczaj po dwóch dniach znów sie powieksza i moge zgiąć tylko ok. cm. Palec też pobolewa w zależności od wielkości opuchlizny ale przeważnie codziennie. Nastepny najszybszy termin 2 wizyty u ortopedy 17.09. mimo tego że boli. Robiłem okłady zimne i ciepłe i maści, traumon nie działa wcale , diclac troche lepiej , 2 razy brałem doustnie jakieś leki przeciw zapalne i raz antybiotyki przez 2 tygodnie. A stan zapalny sie nadal utrzymuje , z kąd ?????????? Pozdrawiam Paweł

Lek. Paweł Szadkowski

Na pana miejscu wykonałbym badanie RTG (Jeśli nie zostało wykonane) i spróbował skonsultować się z chirurgiem ogólnym jeśli ortopeda jest mało dostępny.