O czym może świadczyć osłabienie oraz niska temperatura przy chorobie Parkinsona?

Jestem chora na Parkinsona, mam problemy z kręgosłupem. Ogólnie czułam się dobrze -zwłaszcza popołudniu. OD pewnego czasu czuję się wyjątkowo słabo, bez energii, słabą koncentracją uwagi. Poranna temperatura siega 35 st. pojawia się wysypka atopowa.Wyniki morfologii pełnej, TSH, proby watrobowej mam w normie. Lekarz rodzinny i neurolog prowadzacy nie mają pomysłu na dalsze badania. Jakie jeszcze mogę zrobić badania

Lek. Paweł Szadkowski

Może pani dodatkowo skonsultować się z lekarzem psychiatrą oraz dermatologiem. Pani podstawowym leczeniem powinien jednak kierować neurolog ponieważ szereg objawów może wynikać właśnie z choroby podstawowej.