O czym może świadczyć podwyższone białko w PMR, wynik pleocytozy i dodatni odczyn Pandy'ego?
Witam.O czym może świadczyć podwyższone białko w PMR (54,7),Pleocytoza 7 i dodatni odczyn Pandy? Bardzo proszę o poradę.Nie dawno nagle poczułam takie dziwne uczucie w głowie-czułam się jakbym miała ''wyłączony'' mózg,taki niedotleniony.Ciśnienie skoczyło mi do 150/90,puls 118,zwiotczały mi nogi,strasznie osłabła prawa ręka,czułam jak słabne.Miałam TK głowy w 4 dniu pobytu w szpitalu-niby ok ale niepokoją mnie wyniki z PMR neurolog twierdzi ze młodzi (27l) nie chorują.EKG,USG serca,tarczyca OK

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się ponownie do lekarza, neurologa. Wyniki badań wskazują na zbyt duża ilość białek w płynie mózgowo rdzeniowy, co oznacza zaburzenia w obrębie bariery krew mózg.