O czym może świadczyć senność, nadmierna potliwość i wypadanie włosów po cesarskim cięciu?

Witam. Mam taki problem 2 lata temu urodziłam córkę miałam CC. Od tego zadu wszystko się zmieniło strasznie się pocę jestem senna wypadają mi na potęgę włosy mam problem z odchudzania em ( dużo się ruszam odżywiam się racjonalnie a nie chudnę ) puchną mi ręce i zrobiłam się strasznie nerwowa. Zrobiła. Podstawowa morfologię i wyszło ob 38 mam/1h dodam że mam 25 lat. Później zrobiłam TSH i wyszło 4,43. Czy to oznacza że mam jakieś problemy z tarczyca ?

Lek. Paweł Szadkowski

Warto by rozszerzyć diagnostykę laboratoryjną i wykonać ponownie TSH i ft4, morfologię krwi z rozmazem, OB, CRP, proteinogram białek osocza, lipidogram, ALT, AST, sód, potas, kreatynine w surowicy, badanie ogólne moczu. Badania pozwolą przekrojowo ocenić funkcjonowanie głównych układów. Niezbedna jest również interpretacja wyników łącznie z pani obrazem klinicznym, w tym celu może pani udać się do lekarza pierwszego kontaktu.