O czym może świadczyć silny ból pod żebrami podczas kaszlu po wypadku na boisku?

Tydzien temu gralem w pilke nozna,bylem bramkarzem i po pewnej interwencji upadlem na prawy bok.Teraz gdy kaszle odczuwam silny bol z prawej strony pod zebrami jakby ktos mi sciskal wnetrznosci.Nie mialem krwi w moczu i kale.

Lek. Paweł Szadkowski

Mogło dojść do urazu żeber, stłuczenia mięśni, ale też do odmy. Gdyby objawy nie ustępowały, proszę się się udać do lekarza pierwszego kontaktu.