O czym może świadczyć taki ból?

Witam, dzisiaj kochaliśmy się z partnerem od tyłu (jednak nie analnie), w trakcie stosunku odczuwałam niewielki ból, który pojawia się czasem u mnie w tej pozycji, jednak po stosunku dopadł mnie silny ból podbrzusza - kłujący, piekący, promieniujący na dół do odbytu i chwilami na górę do żeber. Zrobiło mi się przy tym trochę niedobrze i strasznie zimno, nawet pod kocem nie mogłam się rozgrzać, ból był tak dokuczliwy, że musiałam się położyć. Dodam, że z partnerem bezskutecznie staramy się o dziecko od 5 miesięcy, boję się, że ten ból może świadczyć o jakichś nieprawidłowościach, nie tylko zdrowotnych, ale też takich, które uniemożliwiają zajście w ciążę. Wyniki hormonów płciowych, tarczycowych, glukozy, etc. z krwi mam dobre, badanie nasienia u partnera też prawidłowe. Dodam, że mam tyłozgięcie macicy, podejrzewam u siebie też zespół jelita drażliwego (IBS), czekam na gastroskopię. Obecnie jestem po miesiączce, aktualnie właśnie powinnam przechodzić lub spodziewać się owulacji. O czym może świadczyć taki ból?
KOBIETA, 28 LAT 2 miesiące temu

Czego unikać w ciąży?

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety. Właśnie wtedy powinna ona szczególnie dbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Obejrzyj film i dowiedz się, czego powinna unikać kobieta w stanie błogosławionym.

Witam,szczerze mówiąc w opisanej przez Panią objawów najlepszym rozwiązaniem była by konsultacja stacjonarna u lekarza ginekologa który wykona badanie przedmiotowe oraz w razie podejrzenia nieprawidłowości to wykona badanie u USG. Po dokładnej ocenie lekarz zdecyduje czy wymagana jest dodatkowa diagnostyka oraz odpowie na pytanie co powoduje u Pani ból.Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty