O czym może świadczyć wypadanie włosów oraz nieprzyjemny zapach potu?

Nagle zaczęły mi garściami wypadać włosy, do tego doszedł cuchnący zapach potu, choć nigdy mój pot nie smierdzial. Często brzydko mi pachnie z buzi i ciągle robią mi się afty. Bardzo słabo spie i budzę się w nocy zlana potem. Dbam o siebie, zdrowo się odżywiam, unikam alkoholu, nie palę, zażywam witaminy, gdyby miało mi ich brakować. Czy to może być powiązane z choroba Hashimoto na które choruje od kilku lat. Czy powinnam iść z tym do lekarza, wykonać jakieś badania?

Objawy mogą być związane z zaburzeniami poziomów hormonów tarczycy, choć do pełnej oceny stanu Pani zdrowia potrzeba badania lekarskiego i zebrania pełnego wywiadu. Proponuję wizytę u lekarza POZ lub jeśli pozostaje Pani pod opieką poradni endokrynologicznej, u specjalisty endokrynologa. Pozdrawiam.