Zapytaj lekarza

7 4 2 , 1 6 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

O czym może świadczyć wypadanie włosów, zawroty głowy, otępienie, problemy z koncentracją, ciągłe zmęczenie i rozdrażenienie?

Witam, jestem 27-letnią kobietą. Od zawsze miałam szczupłą budowę ciała, przy wzroście 160 ważyłam ok 47-48 kg, jednak od kilku lat ta waga wzrosła do 55 kg. Nie mogę zrzucić tej wagi pomimo stosowania diety i regularnych ćwiczeń. Dodatkowo odczuwam szereg problemów i objawów: - wypadanie włosów, które są suche i plączące się pomimo stosowania odżywek; - zawroty głowy; -otępienie, problemy z koncentracją; -apatia; -ciągłe zmęczenie; -zasypianie wręcz w każdym miejscu; -ciągłe rozdrażnienie, przeradzające się w szybkim tempie we wściekłość; -obfite miesiączki, które są nieregularne (raz cykl 28 dniowy, kolejny nawet do 50 dni i tak na zmianę) -trądzik i jednocześnie sucha skóra. Kilka miesięcy temu lekarz zlecił mi morfologię, która była w normie, krzywą glukozy - wynik na czczo 106, po dwóch godzinach 96 oraz TSH - 3,31. Bardzo proszę o pomoc i pokierowanie mnie jakie wyniki mogłabym zrobić i w jakim kierunku szukać przyczyny mojego pogarszającego się samopoczucia.
KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu

Możliwości leczenia dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są możliwości leczenia dzieci autystycznych.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy