O czym może świadczyć wysoki wynik OB przy stwierdzonej niedoczynności tarczycy?

Witam, mam 24 lata stwiwrdzona niedoczynnosc tarczycy ( Euthyrox 75) ,AZS , czesto łapie roznego rodzaju infekcje ( pracuje w przedszkolu ) więc łykam Padmę.Zrobilam morfologie i ob .Wyniki morfologi sa w normie niepokoi mnie ob 31 ,jaka moze byc przyczyna ?

OB czyli odczyn Biernackiego może być podwyższony przy wielu schorzeniach , najpewniej jest taki w wyniku infekcji . Wartośc podana w pytaniu to niewielkie podwyższenie , nie ma z tego powodu powodów do niepokoju