O czym pisać z chłopakiem?

Witam, mam do was pytanie. A mianowicie, o czym pisać z chłopakiem, tym, na którym mi zależy? Wiem, że pojawi się mnóstwo rzeczy typu: cześć, Kotku, co robisz?, co robiłeś, co będziesz robił?, może pójdziemy do kina?, i będziecie twierdzić, że rozmowa przez gg czy też sms-y jest beznadziejna, bo inaczej nazywana jest tchórzostwem! To nic, mam prawo do takiego błędu. Chciałabym mimo to dowiedzieć się o czym pisać z chłopakiem... Chcę mu zaimponować, chcę, żeby czytając te smsy za kilka lat, wspominał... i nawet potrafił się rozpłakać... chcę, żeby były wyjątkowe... jeśli pisałyście jakieś do swoich mężczyzn i podobały im się... to proszę o zdradzenie o czym pisać z chłopakiem. Chodzi mi mniej więcej o takiego typu: "Kiedyś znajdę dla nas dom, z wielkim oknem na świat, znowu zaczniesz ufać mi, nie pozwolę Ci się bać...". Mogę liczyć na pomoc?
KOBIETA ponad rok temu

Uważam, że najlepiej mówić i pisać to, co jest prawdziwe, to, co wypływa prosto z serca. Nie każdy musi być poetą, i myślę, że Twój chłopak kocha Ciebie taką, jaką jesteś. Dlatego namawiałabym Ciebie, abyś była naturalna, abyś była po prostu sobą. Myślę, że najlepszej odpowiedzi na Twoje pytanie udzieli Ci własne serduszko.