O czym świadczą bóle żołądka, pleców oraz utrudnienia oddychania?

Witam. Rok temu urodziłam synka,od tamtego czasu miewam bardzo uciążliwe i bolesne ataki. Zaczyna sie od bólu żołądka i przenosi sie na plecy, wowczas pojawia się problem z zabraniem pełnego wdechu. Trwa to ok20-40 min. Jak przejdzie pozostaje ostry ból żołądka. Gdzie sie z tym udać, co to może być.

Lek. Paweł Szadkowski

Powinna się Pani udać do gastroenterologa w celu wykonania gastroskopii. W międzyczasie może Pani wykonać podstawowe badania u lekarza rodzinnego, aby sprawdzić, czy nie ma odchyleń od normy.