O czym świadczą czerwone plamy na nogach po intensywnym wysiłku fizycznym?

Witam mam pytanie Wczoraj długo tremowałam marsz bo ponad 25 km i pojawiły sìę dziwne plamy czerwone na nogach są nawet bolące ,nie wi czy to efekt dużego wysiłku . Proszę o pomoc czym i dlaczego są spowodowane ,chodzę dużo i często dla sprawności ale coś takiego pojawiło się pierwszy raz ,ale też wcześniej nie przeszł bez odpoczynku 25 km

Lek. Paweł Szadkowski

Trudno na podstawie pani opisu jednoznacznie określić przyczynę zmian. Konieczna jest ich ocena kliniczna. Mogą to być objawy skazy krwotocznej. Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu oceny zmian i ukierunkowania dalszej diagnostyki.