O czym świadczą dreszcze, zimne poty oraz metaliczny posmak w ustach?

Witam, Od 6 dni mam ciągłe mdłości, ostry ból głowy, który budzi mnie w nocy. Mam również dreszcze i zimne poty, cały czas metaliczny posmak w ustach oraz krwawienie z nosa podczas kataru. Ból brzucha i mdłości są tak uciążliwe, że prawe nic nie jadam, za każdym razem gdy się zmuszam by jeść, czuję się jeszcze gorzej i słabiej. Mój mocz przebral intensywniejszy kolor (odcień pomarańczowy). Nie mogę długo stać, ani chodzić bardzo mnie to meczy Bardzo się boję, że to coś poważnego.

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję pilnie udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnej oceny pani stanu klinicznego i pokierowania dalszą diagnostyką. Pani objawy mogą wskazywać na ostry nieżyt żołądkowo-jelitowy. Kolor moczu może wskazywać na odwodnienie organizmu, dlatego sugeruję zadbać o prawidłowe nawodnienie np. przy pomocy doustnych płynów nawadniających (Orsalit).