O czym świadczą moje wyniki TSH, IgG i IgM?

jaki jest wynik , TSH (wynik) 2,416 (wart.ref.) 0,3-4,5 IgG (wynik) >30 (wart.ref.) wynik ujemny <2 wynik pozytywny >=2 IgM (wynik) 0,188 (wart.ref) wynik ujemny <2 wynik wątpliwy 2-2,6 wynik pozytywny >2,6

Lek. Paweł Szadkowski

Pani TSH jest w normie. IgG jest wynikiem dodatnim, a IgM ujemnym. Nie podała Pani natomiast przeciwko jakiemu czynnikowi są skierowane te przeciwciała. Wyniki wskazują na to, że miała Pani w przeszłości kontakt z danym czynnikiem, ale aktualnie nie przechodzi Pani świeżego zakażenia.

Lek. Tomasz Budlewski

a igg i igm względem czego badane?

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.