O czym świadczą napady duszności i kołatanie serca?

Od jakiegoś czasu ciężko mi się oddycha i głęboko muszę łapać oddech dzieje się tak jak wyjdę na dwór lub gdzieś w sklepie łapią mnie takie duszności i do tego czasem mam kołatanie serca w domu dobrze się czuje nie łapią mnie takie duszności co to może być

Lek. Paweł Szadkowski

Może być to zaburzenie rytmu serca, nadczynność tarczycy, astma i reakcje alergiczne, zaburzenia lękowe i wiele innych. Proszę się udać do lekarza pierwszego kontaktu, lekarz zmierzy ciśnienie, wykona ekg, zleci podstawowe badania laboratoryjne.