O czym świadczą nudności, wymioty i ciągłe zmęczenie?

Witam od 3 dni jest mi strasznie niedobrze, mdli mnie, wymiotuję rano tuż po przebudzeniu oraz a trakcie dnia na różne zapachy, mam odrzucenie do jedzenia i duże zmęczenie. Biorę tabletki antykoncepcyjne.. Ale zdążyło mi się w ostatnim tygodniu brać je a to o godzinę za wcześnie a to za późno.. Czy ja mogłam zajsc w ciaze? Nawet papierosów nie chce palić bo mnie odrzuca..

Lek. Paweł Szadkowski

Skoro przyjmowała Pani tabletki każdego dnia, tylko godzina różnicy nie ma wpływu na skuteczność antykoncepcji, więc ciąża jest skrajnie mało prawdopodobna. Może przechodzi Pani zatrucie pokarmowe, infekcję wirusową.