O czym świadczą wymioty żółcią, brak apetytu, biegunka i zaburzenia miesiączkowania?

Witam mam na imię Natalia mam 24 lata waze 43kg . Od 2miesięcy mam problemy zdrowotne wymiotuje żółcia, brak apetytu (potrafie zjeść kanapke na dzien)mam uczucie sytosci. czesto pojawiają sie biegunki , ostatnio pojawily mi sie hemoroidy, spóźnione miesiaczki ..Czym to może byc spowodowane?

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję pilnie udać się do swojego lekarza pierwszego kontaktu, który dokona podstawowej oceny pani stanu zdrowia, poszerzy wywiad i ukierunkuje dalszą diagnostykę. Prawdopodobnych przyczyn może być wiele od chorób czynnościowych p.pokarmowego, przez choroby wymagające postępowania chirurgicznego, zaburzenia hormonalne, po choroby natury psychicznej. Zaburzenia miesiączkowania są najprawdopodobniej wtórne do zaburzeń układu pokarmowego.