O czym świadczą wyniki badań 34-latki?

Witam,dziś robiłam badanie CA -125, mój wynik to 9 U/ml ,norma podana jest : <35,chcę podkreślić że mam agenezę tarczycy,przyjmuję hormony :eutyrox 150,jestem po 3 porodach. Od 2016 roku do maja2019 roku przyjmowałam zastrzyk depoprovera co trzy miesiące,przerwałam ze względu na podejrzenie zakrzepicy. 1 kwietnia 2019 roku, endokrynolog przepisał mi tabletki devaston na wywołanie miesiączki. miałam przyjmować przez 7 dni ,jednak dostałam tylko jednego dnia plamienie .Dziś byłam na wizycie ,lekarz jedynie kazał mi zgłosić się do ginekologa z powyższym wynikiem badania , co pisałam na początku, bo on nie potrafi mi pomóc. Miałam jeszcze robione takie badania , jak : Immunochemia Prolaktyna II , wynik: 17,51 , norma( 5-35) Estriadol , wynik: 232 pg/ml FSH wynik : 4,1mlU/ml LH wynik :4,6mlU/ml' Czy mam się martwić?Mam 34 lata, z mężem na razie nie wpółżyjemy, więc nie mogę być w ciąży. To jest wykluczone, żadnej ciąży też nie planuję. Proszę o jakieś wskazówki.

Witam, szkoda że nie napisała Pani w którym dniu cyklu badania były wykonane. Co do CA-125 wynik mieści się w granicach normy