O czym świadczą zielone kupki u 3-miesięcznego dziecka?

Witam mam pytanie mój 3 miesieczny synek pije mleko bebilon pepti 1 i od dłuższego czasu robi zielone kupki lekarz zalecił probiotyki i nadal tak samo i przy piciu prezy sie i płacze wypluwa smoczka ale po chwili domaga sie jedzenia podaje i znów jest tak samo . Mam swojego pokarmu mało co mu nie wystarcza i z niechęcią pije ale podaje mu piers i wtedy zrobi kupke żółtą z odcieniem zieleni .W czym tkwi problem

Dobry wieczór,
zielonkawa barwa stolca w trakcie karmienia mieszanką Bebilon Pepti jest naturalnym zjawiskiem i nie powinna budzić niepokoju. Z kolei niepokój w czasie karmienia często pojawia się u niemowląt karmionych w sposób mieszany, którym trudno "przestawiać" się z piersi na butelkę.