O czym świadczy cofnięcie umiejętności u kilkulatka?

Mam chłopczyka 3 letniego. Do 2,5 roku rozwijał się prawidłowo. Mówił mama tata reagował na swoje imię. Bawił się sam. Nawe jadł sam. Teraz się wszystko zmieniło. Wszystkie te umiejętności które posiadł gdzieś przepadly

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli rzeczywiście się Pani niepokoi, powinna się Pani udać z dzieckiem do lekarza, najlepiej do neurologa dziecięcego, który będzie mógł ocenić pełny rozwój dziecka.