O czym świadczy częsty ból lewego jajnika?

czeste bole jajnika lewego o czym moga swiadczyc? pytam bo bardzo czestpo boli i kluje lewy jaknik. w ostatnimch 6 miesiacach mialam zapisany leka dalacin c 300. pomimo stosowania trzykrotnego bole nie znikaja. stosuje tez leki nospa ibuprzom. nc nie pomaga. bardzo czesto nie moge spac w nocy. prosze o odpowiedz

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ból może wynikać z wahań hormonalnych. Wskazane wykonanie USG jamy brzusznej.