Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 9 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

O czym świadczy narośl na jądrze?

Witam . Mam 28 lat . Około 3 lata temu poczułem straszny ból jąder trwał on około jeden dzień lecz był bardzo intensywny nie mogłem chodzić leżeć (jeden dzień). Od tego momentu jak by jedno z jąder zrobiło się większe, powstała swego rodzaju narośl na jądrze na codzień nie czuje bólu jedynie dotyk ( delikatny) powoduje intensywny ból. Narośl ''wychodzi z jądra tak jak by patyk zakończony grubszym końcem w kształcie kulki. Co to może być ? Jakie są możliwości??
MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Paweł Szadkowski
77 poziom zaufania

Sugeruję pilnie udać się do lekarza urologa, ponieważ pana stan może mieć poważne następstwa. Należałoby wykluczyć zapalenie jądra i/lub najądrza, czy skręt jądra oraz inne ostre stany.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy