O czym świadczy silny ból nóg?

Witam serdecznie proszę o poradę borykam się od paru tygodni z ogromnym bólem nóg rano nie mogę stanąć na nogach bol jest klujacy w piecie i kostce nie mogę przyciągnąć palcu do się siebie w lewej stopie miałam wykonanyrtg który nic nie wykazał a ja dalej jestem bez diagnozy i bardzo cierpię bol jest ogromny promieniuje na cala nogę .Boli mnie kręgosłup nie mogę się pochylić np.nad wanną bo nie jetestem wstanie się później wyprostować .Bardzo proszę o poradę gdyż ból wy łącza mnie z życia codziennego dziękuję za poświęcony czas.

Lek. Paweł Szadkowski

Konieczne jest kliniczna ocena pani dolegliwości podczas badania. Dobrze, żeby skonsultowała się pani z lekarzem neurologiem i/lub ortopedą. Możliwe, że będzie wymagała pani dodatkowych badań obrazowych. Może pani spróbować pomóc sobie doraźnym stosowaniem maści przeciwzapalnych w okolicy kręgosłupa, a dalsze leczenie powinien określić pani lekarz prowadzący.