O czym świadczy stan podgorączkowy i ogólne osłabienie?

Witam od kilku dni mam bóle w klatce piersiowej promieniujące do pleców oraz stan podgorączkowy typu 37,1-37,45 max. Trochę katar z rana i biały język. Poza tym czuję się bardzo osłabiona. Poza tym żadnych innych objawów przeziębienia./ Czy to przeziębienie i mój organizm z czymś walczy ? Czy powinnam iść do kardiologa?

Lek. Paweł Szadkowski

Na pani miejscu udałbym się do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnej oceny pani stanu klinicznego i wykonania niezbędnych badań. Każdy ból w klatce piersiowej należy odpowiednio rożnicować, żeby nie pominąć potencjalnie groźnych patologii.