O czym świadczy swędząca wysypka na ręce?

Witam dzisiaj na prawej ręce zaczeła mocno swędzieć mnie skóra miałam czerwona plame a teraz coś w rodzaju wysypki i nie wiem czy to uczulonie bo nie jestem alergiczką

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu oceny zmiany i podjęcia odpowiednich kroków diagnostyczno-leczniczych. Opis może wskazywać na tło alergiczne, ale konieczna jest ocena zmian.