O czym świadczy taki poziom przeciwciał blokujących allo MLR?

Witam. O czym świadczy obecność przeciwciał blokujących allo MLR na poziomie 7,2% ? Od 5lat staramy się o dziecko, w ciąży z tego co mi wiadomo nigdy nie byłam. Czy taki wynik coś sugeruje? Jeszcze jedno pytanie: w ocenie aktywności cytotoksycznej komórek NK wyszły wyniki poniżej zakresu normy. Co to dla mnie znaczy? Pozdrawiam i dziękuję Emilia

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować te wyniki z ginekologiem - specjalistą endokrynologii ginekologicznej.