O czym świadczy taki zapis Holtera u 36-latki?

Dzień dobry. O czym świadczy zapis Holtera? Czy konieczna jest wizyta u kardiologa? W zapisie rytm zatokowy. Okresowo artefakty. Średni HR wynosił 78 bpm, minimalny HR wynosił 50 bpm i wystąpił o gdzinie: 21 :46, maksymalny HR wynosił 149 bpm i wystąpił o godzinie: 08:52. Znaleziono 2 pauz(s) > 2.0 sekund- zahamowania zatokowe, max R-R 2,23 sek. Całkowita liczba pobudzeń VE wynosi 54, w tym vvystąpiło 1 trigeminii VE. Całkowita liczba pobudzeń SVE wynosi O.

Szanowna Pani, niepokojące mogę być obecne pauzy, jednakże nie muszą też o niczym świadczyć. Proszę udać się do lekarza zlecającego badanie