O czym świadczy ten rezonans piersi?

Witam proszę o interpretacje wyników rezonsu piersi: Piersi gruczołowo- tłuszczowe, pierś prawa większa. obustronne widoczne zmiany włókniste oraz rozsiane, drobne torbiele, śr. max do 7-8mm. Po CM obserwuje się intensywne wzmocnienie kontrastowe tła oraz mnogie ogniska wczesniejszego/silniejszego niż tło wzmocnienia: 1. na pograniczu kwadrantów zewnętrznych piersi prawej , do 50%w pierwszej fazie, w później wash-out (obszar o wym, 50x15mm, wykazuje dodatkowo cechy restrykcji dyfuzji. 2. w kwadrancie dolno - zewnętrznym piersi prawej, 31x32mmdo 50%w pierwszej fazie, w późnej wash-out, bez cech restrykcji dyfuzji, 3.centralnie w piersi lewej, obszar śr.16mm, wzmocnienie do 80% w pierwszej fazie, w późnej wash-out, z cechami restrykcji dyfuzji, 4. w kw. górno-zewnętrznym piersi lewej, obszar śr. 15x10 mm, wzmocnienie w pierwszej fazie do 110%, w późnej pleteau. birads 3

Zmiany najprawdopodobniej łagodne, ryzyko złośliwości wynosi ok 2%, zalecana jest kontrola co 6 miesięcy