O czym świadczy uporczywy ból nóg?

Witam.Od pół roku borykam się z bólami nóg.Nogi od kolana w dół robią się czerwone a następnie pomarańczowe ,czuję w nich mrowienie.Ból i częstotliwość występowania tego schorzenia nasilają się (na początku ok 1 dzień mrowienia i zmiany zabarwienie (od rana przez cały dzień) 3 dni przerwy, teraz ból pojawia się już praktycznie codziennie. Miałam podstawowe badania neurologiczne, usg żył,zawartość kwasu moczowego i wit b. , Wszystkie wyniki wyszły prawidłowo. Obecnie przyjmuję Tolperis , Cyclo 3 Forte ,Vitaminum B (wcześniej przyjmowałam również antybiotyki na zapalenie stawów).Żaden z tych leków nie pomaga.Nie umiałam określić kiedy pojawiał się ból (ciężki wysiłek czy przemęczenie nóg odpadało bo np wstawałam rano wypoczęta i po chwili pojawiały się te objawy i trwały cały dzień).Teraz jednak zauważyłam że ból zawsze pojawia się np.gdy wyrabiam ciasto na pierogi albo gdy nachylam się nad umywalką żeby umyć głowę.Proszę o pomoc

Do postawienia trafnego rozpoznania potrzeba rzetelnie zebranego wywiadu (inne choroby, choroby występujące w rodzinie, przyjmowane leki?), badania lekarskiego i znajomości wyników badań dodatkowych. W następnym kroku proponuję wizytę u specjalisty reumatologa/chirurga naczyniowego.