O czym świadczy wynik badania EEG dziecka?

Witam mam pytanie co oznacza taki wynik EEG u dziecka. Badanie w czuwaniu,we śnie. Zapis w czuwaniu przy oczach zamkniętych z prawidłowo zorganizowanym przestrzennie rytmem dominującym alfa 8,5 Hz o amplituner. do 35 uV w odprowadzeniach potylicznych. RZ zaznaczona. Nakłada się artefakt sieciowy. W odprowadzeniach czołowych występuje niskonapieciowa czynność beta. W sennosci/ śnie dominację przejmuje czynność theta i pojawiają się grupy fala ostrych - wierzchołki snu?/ zespoły FOW? FS bez istotnego wpływu na zapis.

witam, wynik należy odnieść do stanu klinicznego, dlatego interpretacją powinien zająć się lekarz prowadzący