O czym świadczy wynik badania tarczycy 37-latki?

Proszę o interpretację wyników biopsji tarczycy: W prawym płacie w dolnej części ognisko o wym. 25x20x33mm hipoechogeniczne z kilkoma obszarami płynowymi o śred. do 7mm o wzmożonym unaczynieniu; w górnej części ognisko o wym. 11x8x10mm hipoechogeniczne, jednorodne. Pobrany materiał: monomorficzne komórki pęcherzykowe tarczycy rozproszone i w grupach oraz nieliczne makrofagi zawierające hemosyderynę. Zmiany pęcherzykowe bliżej nieokreślone (grupa 3)

Jest to wskazanie do kolejnej biopsji -za 3–6 mies., w zależności od ryzyka. jest to rozpoznanie, które stanowi podstawę do rozważenia leczenia operacyjnego w przypadku występowania istotnych cech ryzyka w obrazie USG