O czym świadczy wynik gastroskopii u 23-latki?

Wynik gastroskopii proszę o interpretacje . Laryngolog stwierdziła refluks przepisała leki ipp i wysłała ja gastroskopię Cxy wynik jest niepokojący i Czy muszę jeszcze raz do niej iść ? W dystalnym odcinku przełyku nad linia Z linine nadżerki do 5mm długości bez tendencji do zlewania się . Wpust luźny obejmuje aparat . Linia Z w poziomie fałdów żołądkowych . W żołądku treść śluzowa . W inwersji okolica podwpustowa bez zmian. Ściana żołądka podatna na insfulacje powietrzem , perystaltyka zachowana . Błona śluzowa o zachowanej rzeźbie i prawidłowej grubości fałdach w trzonie i sklepieniu . W części przedodzwiernikowej widoczne ogniska przekrwienia . Oddzwiernik symetryczny drożny . Opuszka dwunastnicy kształtna o prawidłowej błonie śluzowej . Cześć zstępująca dwunastnicy bez zmian . Pobrano wycinki nr 1 antrum nr2 trzon Test CLO dodatni

Szanowna Pani, wyniki nie budzą niepokoju onkologicznego. Zalecone leczenie powinno w zupełności wystarczyć