O czym świadczy wynik TK głowy 21-latki?
Witam mam 21 i z powodu bólów glowy została przeprowadzona tomografia glowy, do neurologa mam dopiero na sierpień i chciałbym wiedziec czy mam powody do zaniepokojenia? Oto wynik badania: W prawym płacie skroniowym widoczna jest struktura naczyniowa - poszerzone naczynia korowe? DVA? Weryfikacja możliwa w badaniu MR. Mózgowie nie wykazuje innych zmian. Struktury środkowe mózgu nieprzemieszczone. Układ komorowy symetryczny nieprzenieszczony, nieposzerzony. W prawej kości czołowej widoczny jest obszar osteosklerotyczny o wymiarach 0,55 x 1,1 cm. Kości podstawy i sklepienia czaszki bez widocznych zmian pourazowych i destrukcyjnych. Polipowate pogrubienie sluzówki w zatokach szczękowych

MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
82 poziom zaufania
Witam. Gdyby nie pojawiały się dolegliwości to proszę udać się z wynikiem do neurologa, w terminie wizyty.