O czym świadczy zahamowanie rozwoju u niemowlęcia?

Witam mój synek skończył dziewięć miesięcy , nie gaworzy cały czas tylko głuży typu aaaa ,ghhhh , hhhhh , nie siedzi nie raczkuje , nie staje nie reaguje na swoje imię , jak się do niego mówi to patrzy w inna stronę . Nie lubi się przytulać ani dostawać buziaków ? Proszę o pomoc co to może być ?

Lek. Paweł Szadkowski

Powinna się Pani udać do pediatry, który zbada dziecko i ewentualnie skieruje do neurologa dziecięcego. Warto nie czekać, gdyż lekarz albo Panią uspokoi, albo jak najszybciej rozpocznie diagnostykę i ewentualne leczenie/rehabilitację.