Obawa o siostrę, u której stwierdzono nerwicę

Dzień dobry. Mam problem. Bardzo martwię sie o siostrę, u której stwierdzono ostatnio nerwice (ma 21 lat) Od tego czasu zaczęła sie bardzo dziwnie zachowywać. Śmieje sie z każdej głupoty, czasami ( nie zawsze) zachowuje sie jak kilkuletnie dziecko. Do tej pory tak nie było. Osobiście myślę, że to skutek tej nerwicy i dlatego taka jest i powinna isc do psychologa. Ale boje sie jej o tym powiedziec, bo sie zdenerwuje i stwierdzi dodatkowo, ze przesadzam ja. Boje sie o nia. Prosze o rady.

Dzień dobry.

Najwyżej siostra zdenerwuje się na Panią, ale przynajmniej usłyszy od bliskiej osoby, że Pani się o nią martwi i że powinna podjąć leczenie.